Termal Etiket Rulosu – Kargo Etiketi

Termal Koli Etiketi: Kaliteli üretimi ve kullanım alanlarının çeşitliliği sayesinde artık bu etiketler tüm kargo işlerinde güvenilir bir şekilde kullanılmaktadır. Kargolarda takip numarası ve barkod olarak kullanılan bu etiket sayesinde artık tüm kargo gönderimleri kolay bir şekilde takip edilmektedir. Rahat kullanımı sayesinde kargolarda kullanılan koli etiketi sayesinde artık kolilerin takibi yapılmaktadır. Koli etiketleri sayesinde koliler güvenli bir şekilde istenilen adrese adar bu etiket üzerinden takip sayesinde ulaşmaktadır. Gönderilen kargoların sağlam bir şekilde gönderilmesi amacıyla kullanılan kargo etiketleri sayesinde artık kargolar güvenle istenilen adrese ulaştırılmaktadır. Kargo etiketi, genellikle kargoların hangi bölgeye gideceği ve kime teslim edileceği konusunda bilgi vermektedir. Kullanılan kargo etiketi sayesinde artık etiketlerin üzerinde bulunan telefon numaraları sayesinde kargoların kime teslim edileceği kolay bir şekilde öğrenilmektedir.

Kargo Etiketinin Kullanım Alanları: Kargo etiketleri genellikle kolilerin üzerinde yapıştırılmak ve istenilen adrese hızlı bir şekilde ulaşılması için üzerinde bilgilerin yer aldığı tüm kargo hizmetlerinde kullanılmaktadır. Tüm kargolarda kullanılan koli etiketi sayesinde artık müşteri bilgilerine ulaşılarak kargolar istenilen adrese fazla zaman almadan hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Kargo Müşteri Bilgileri: Kargo etiketinin tüm kargolarda kullanılması üzerinde artık kargo etiketlerin üzerinde kolilerin daha hızlı bir şekilde ulaşılması için müşteri bilgileri yer almaktadır. Kargo etiketi, müşterinin adı, soyadı, telefon numarası, adresi, takip numarası gibi bilgilerin yer aldığı etiket çeşidine denildiği için bu etiketler sayesinde kargo dağıtıcıları da hangi kargonun hangi adrese gideceğini kolay bir şekilde öğrenmektedir. Kargo etiketi kolilerin üzerine yapıştırıldığı için, müşteriler de bu etiketin fotoğrafını çekerek kolilerinin ulaşıp ulaşmadığını etiket üzerinde yer alan takip numarası sayesinde öğrenebilmektedir. Etiketin üzerinde yer alan bilgiler sayesinde artık kargolar güvenilir taşıyıcılar sayesinde istenilen adrese ulaştırılmaktadır.