Siberalem Sohbet Nasıl Çalışıyor?

Siberalem Sohbet Nasıl Çalışıyor?

İnternet günümüzün vazgeçilmezleri arasındayken, bize birçok konuda kolaylık sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi tanıdığımız hatta tanımadığımız insanlarla diyalog kurmamızı sağlayan sitelere ulaşmamızı sağlar. Ülkemizdeki eski ve büyük arkadaş sitesi Siberalem.com çok uzun zamandır yeni arkadaşlıklar için gerekli alt yapıyı bizlere sunuyor.

Bugün de bu konuyu ele alarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

 Siteye Üyelik

Öncelikle sitemizin adresine girerek, siteye üye olmanız gerekiyor. Burada size yönelik bilgileri kullanıcı adınız, mail adresiniz, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz ve mesleğiniz gibi kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üyelik sözleşmesini ve kişisel veri kullanım şartlarını okuyup kabul edip, üyelik işleminizi tamamlıyorsunuz. Sonra profiliniz ile ilgili detayları ( zevkleriniz, istekleriniz, beklentileriniz, ) tamamlıyorsunuz. Burada site bilgi doğruluğu konusunda hassas davranmaktadır. Örneğin; her eklenen profil resmini kabul etmemekle veri doğruluğu sağlamaktadır. Tüm bu işlemlerden sonra üyeliğiniz tamamlanıyor ve uygun olan profiller size sunularak, tanışmaya sonrasında arkadaş olmaya başlıyorsunuz. Artık eğlence başlıyor!

Siberalem Sohbet Nasıl Çalışıyor?

 Sohbet Nasıl Çalışıyor?

Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra size uygun olan profiller karşınıza çıkıyor veya tümü bölümünü tıklayarak üye olan herkese ulaşabiliyorsunuz. Beğendiğiniz profilin, kullanıcı adını tıklayarak; profil ile ilgili detaylara ulaşabiliyorsunuz. Eğer detaylarda ilginizi çekti ise kişi ile iletişim kurmak istiyorsanız, profil üzerinde bulunan mesaj kutucuğunu tıklayarak; mesajınızı yazabilirsiniz. Aynı zamanda beğeninizi bildirmek için yüz ifadesi simgesini tıklayarak dikkat çekmeyi de sağlayabilirsiniz Burada en önemli husus; kişiye birçok mesaj geliyor ve öyle bir mesaj yazın ki dikkat çekici, sizi anlatan bir mesaj olsun. Zaman kaybı yaşamadan kişi ile sohbete başlayın. Tercih edilen kişi olarak zaman kaybı yaşamayın. Buradan sonrası size kalmış artık, sohbetten oldu ki keyif alamadınız, sitemiz bunu da düşünerek kişiyi engellememizi sağlıyor. Bol keyifler, iyi sohbetler.